1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Age Of Conan

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 28. Kolovoz 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Novi MMO čiji developeri najavljuju puno noviniteta na žanru. Osim što će biti prvi MMORPG sa M ratingom što znači puno krvi, sisa i dekapitacija svakako je zanimljiv i sustav borbe gdje pokretima mačem upravljate tipkovnicom a ne klikate na ikonicu i kuhate kavu dok čekate da borba završi. :)

Još je zanimljiv i uveden motion capture borbe, jahanje montova i borbe sa istih, osvajanje dvoraca a veliki bonus IMO je i izostanak retardirane art grafike koja me odbija još tamo od neverwintera pa sve wowa i novog WARa.

Dakle nema više selektiranja likova i point'n click borbe nego borba ovisi u znatnoj mjeri i o ljudskom faktoru i strategiji borbe. Igra nema veze sa filmovima btw. nego je rađena prema originalu i stripu te izlazi u ožujku sljedeće godine.

I za kraj mali preview:
    http://www.youtube.com/watch?v=8GI8qyaHaL4...ted&search=
    http://www.youtube.com/watch?v=s8hRgb0WTt4...ted&search=

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ovo nabavljam i zbog toga upgradeam komp :D

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Zanimljiv MMORPG naslov, fora mi ga je pratiti no ne vjerujem da cu ga zaigrati...

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

jako me zanima :)
    čitao sam da će biti neka singleplayer opcija, ali mi to nije potpuno jasno...

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ma to zato kaj je intro dok dolazis do 10. or smthing like that levela zapravo single-play.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Do 20. levela igra je singleplayer ali se svejedno moraš logirat na njihove servere. Zapravo preko noći je single player a ako zaželiš multy onda ideš u krčmu prespavat i po danu su tu i drugi igrači. Kasnije je naravno vrijeme realno i zauvijek multy.

7. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ah.. još jedna u nizu vjerovatno dobrih igara koje nikad neću zaigrati.. Kako mrzim kad uzmu dobru ideju i onda naprave MMORPG.. što se desilo sa singleplayer RPG-ima? NWN2 je bio smeće.. i to je sve kaj dobijemo..

curse you WOW, curse you! :caress:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Slobodno osnuješ developing team i kupiš licencu za Conana. Ako bude dobra igra već ćeš naći izdavača.

FYI u to vrijeme izlazi i Assasins Creed pa se malo propitaj na googlu.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

10. Uniq

Uniq Novi Član

Dobro izgleda vidjet cemo kako ce ispast na kraju, ako bude dobro mozda i zaigram :love:

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

13. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Ehhe pojma nemam.. Sve izgleda presavršeno. However, dugo sam se ostavio Wow-a (koji mi btw. još uvijek predstavlja TOP svega ikad). Prije točno godinu dana i 4 mjeseca, odlučih da radije idem na heroin nego bilo koji mmorpg ponovno.
    Tužna i nikad prežaljena odluka, ali zdravlje, djevojka i prijatelji su bitniji.

Život mi ionako jest igra, ne trebam aditive :cocky:

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Igra izlazi negdje u Q2 2008. Nažalost dosta toga je izbačeno pa pada i hype ali vidjet ćemo. Odgoda igre pola godine je Funcomu spustila cijenu dionica na 48% dok je Mytic (Warhammer Online) dobio par milijuna injekciju od EA. S time da je Mythic ipak firma sa najvećim MMO iskustvom od svih.

15. Sherpa

Sherpa Legenda

25.03.2008. navodno, no o tome vise tokom dana na portalu :think:

16. Sammael

Sammael Knjižničar

CROM! :tired:

I love it!

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Novo o igri na portalu :great:

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Funcom odgodio igru još dva mjeseca, nakon definitivne potvrde da igra ilzazi krajem ožujka. Neka neko napiše njuz i opsujem im nordijsku mamu. Ja ovo neću igrat.

19. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Na zalost imam osjecaj da ce ovo bit Vanguard v2.
    Onak,super mi je sto su prije 4 dana potvrdili izlazak 25.3.,fantasticno!

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Očito je da imaju gadnih fundametalnih problema ali oni konstatno tupe o polishanju i sitnicama. >

Podijelite ovu stranicu