1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Age Of Conan

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 28. Kolovoz 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Novi MMO čiji developeri najavljuju puno noviniteta na žanru. Osim što će biti prvi MMORPG sa M ratingom što znači puno krvi, sisa i dekapitacija svakako je zanimljiv i sustav borbe gdje pokretima mačem upravljate tipkovnicom a ne klikate na ikonicu i kuhate kavu dok čekate da borba završi. :)

Još je zanimljiv i uveden motion capture borbe, jahanje montova i borbe sa istih, osvajanje dvoraca a veliki bonus IMO je i izostanak retardirane art grafike koja me odbija još tamo od neverwintera pa sve wowa i novog WARa.

Dakle nema više selektiranja likova i point'n click borbe nego borba ovisi u znatnoj mjeri i o ljudskom faktoru i strategiji borbe. Igra nema veze sa filmovima btw. nego je rađena prema originalu i stripu te izlazi u ožujku sljedeće godine.

I za kraj mali preview:
    http://www.youtube.com/watch?v=8GI8qyaHaL4...ted&search=
    http://www.youtube.com/watch?v=s8hRgb0WTt4...ted&search=

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ovo nabavljam i zbog toga upgradeam komp :D

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Zanimljiv MMORPG naslov, fora mi ga je pratiti no ne vjerujem da cu ga zaigrati...

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

jako me zanima :)
    čitao sam da će biti neka singleplayer opcija, ali mi to nije potpuno jasno...

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ma to zato kaj je intro dok dolazis do 10. or smthing like that levela zapravo single-play.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Do 20. levela igra je singleplayer ali se svejedno moraš logirat na njihove servere. Zapravo preko noći je single player a ako zaželiš multy onda ideš u krčmu prespavat i po danu su tu i drugi igrači. Kasnije je naravno vrijeme realno i zauvijek multy.

7. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ah.. još jedna u nizu vjerovatno dobrih igara koje nikad neću zaigrati.. Kako mrzim kad uzmu dobru ideju i onda naprave MMORPG.. što se desilo sa singleplayer RPG-ima? NWN2 je bio smeće.. i to je sve kaj dobijemo..

curse you WOW, curse you! :caress:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Slobodno osnuješ developing team i kupiš licencu za Conana. Ako bude dobra igra već ćeš naći izdavača.

FYI u to vrijeme izlazi i Assasins Creed pa se malo propitaj na googlu.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

10. Uniq

Uniq Novi Član

Dobro izgleda vidjet cemo kako ce ispast na kraju, ako bude dobro mozda i zaigram :love:

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

13. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Ehhe pojma nemam.. Sve izgleda presavršeno. However, dugo sam se ostavio Wow-a (koji mi btw. još uvijek predstavlja TOP svega ikad). Prije točno godinu dana i 4 mjeseca, odlučih da radije idem na heroin nego bilo koji mmorpg ponovno.
    Tužna i nikad prežaljena odluka, ali zdravlje, djevojka i prijatelji su bitniji.

Život mi ionako jest igra, ne trebam aditive :cocky:

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Igra izlazi negdje u Q2 2008. Nažalost dosta toga je izbačeno pa pada i hype ali vidjet ćemo. Odgoda igre pola godine je Funcomu spustila cijenu dionica na 48% dok je Mytic (Warhammer Online) dobio par milijuna injekciju od EA. S time da je Mythic ipak firma sa najvećim MMO iskustvom od svih.

15. Sherpa

Sherpa Legenda

25.03.2008. navodno, no o tome vise tokom dana na portalu :think:

16. Sammael

Sammael Knjižničar

CROM! :tired:

I love it!

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Novo o igri na portalu :great:

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Funcom odgodio igru još dva mjeseca, nakon definitivne potvrde da igra ilzazi krajem ožujka. Neka neko napiše njuz i opsujem im nordijsku mamu. Ja ovo neću igrat.

19. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Na zalost imam osjecaj da ce ovo bit Vanguard v2.
    Onak,super mi je sto su prije 4 dana potvrdili izlazak 25.3.,fantasticno!

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Očito je da imaju gadnih fundametalnih problema ali oni konstatno tupe o polishanju i sitnicama. >

Podijelite ovu stranicu