1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

75-point - Earth 21. St.

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Sherpa, 23. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

E ovako. Vec sam prije predlozio Exxaru da bi u slucaju njegove indisponiranosti na sessionima utorkom ja nesto mogao voditi, na sto je on, radi nedostatka fixa, pristao.

Igrate na predivnoj nam maticnoj planeti Zemlji. Radnja je smjestena u New Yorku. Uvijet koji trazim je da svaki od vas ima nekakav posao s kojim zaradjuje za zivot (posao mi javite na PM ili ako zelite mozete u topicu). Za izradu likova imate 75 bodova, igra se po istom sistemu po kojemu i na Exxarovim sessionima. Sto se tice atributa, mozete ih ili kupovati ili rolati 8ako neznate princip exxar ce vam objasniti).

Nije nuzna da vam lik bude sposoban za borbu, nuzna je redovitost dolazaka na sessione. Adv. po izboru. Disadv. realno je od -20 do -30 bodova, dok je maksimalni limit do kojeg mozete ici -45 te -5 quirkovi. Sto se opreme tice, ako imate normalan posao imate stan i stvari s kojima ga realno za tu placu mozete opremiti, te sve stvari koje svatko moze posjedovati jer su pristupacne (tipa mobitel). Za nesto ekstremnije mi javite pa cemo se dogovoriti.

Likovi moraju biti REALNI, sve sto imate mora imati objasnjenje (npr. ako imate STR 13+ morate to jako dobro objasniti).

Sessioni ce biti bazirani na nekoj intrigi :lol:.

Prvi session bi bio ovu subotu, ovo nije fiksni termin, kampanja ce se igrati po dogovoru.

2. abominacije

abominacije (/:=D

if you be willin i be playin jamal, warrior of jah, tearin down da walls and wiles of da babylon.

jah give i strenght, never let i fail.

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

supac , bum ovih dana lika napravio ... sam pitanje , sta nije 13 str malo? tj. po exxarovom sistemu nije toliko jako kolko u normalnom gurpsu

4. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

prosječan čovjek ima atribute na 10, tako da je ST 13 za prosječnog čovjeka dosta...
    a to kaj mi igramo kod exxara je druga stvar. ovdje igramo normalne ljude.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

sam pitanje , sta nije 13 str malo? tj. po exxarovom sistemu nije toliko jako kolko u normalnom gurpsu
    Kriteriji mojeg sistema su jednaki, samo sto mi igramo heroic fantasy/whatever za sto je ST 13 premalo za ista osim light fightere koji ne nose oklop.

U realnom svijetu, ST 13 ti ima ekipa od 100 kila koja cijele dane visi u teretani.

6. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

aha , oke onda .

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ajde ovako, je ću atribute rollat pred tobom, Sherps, iz jednostavnog razloga što mi tako više odgovara (faktor kaotičnosti :ave:). opis mog trenutnog posla si dobio, ak se sjećaš, a trebo bi jerbo si bio trijezan. leeka ću sklepat onako odokativno (adv :lol:, disadv :lol:, popis skillova bez fiksiranih rankova (jerbo sve ovisi o atributu a htio bih neki realni balans)). ak oćeš pošaljem ti flawed verziju prek msna danas popodne ili sutra ujutro

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Igra se u subotu (26.05.) u udruzi, pocinjemo u 15:00, a zavrsavamo oko 20:00.

Molio bi da na session dodjete s gotovim likom, te da mi sutra javite sto je vas lik (zanimanje) ako vec niste to ucinili. Pozeljano je i da vidim character sto je prije moguce

Atribute mozete rolati i bez mene, ako varate vas problem ne moj.

9. abominacije

f♥♥kcrapshit!

u subotu sam u kumrovcu :cocky:

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

sherps, ne zaboravi kompilaciju prljavci - vatrogasci :cocky:

11. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

ey ljudi i ja vam se pridružujem :laugh: za ovo sam još veći newbie nego za dnd ali potrudit ću se sve pohvatati ^^

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mmmmm fresh meat :evil2:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E session je bio j♥♥achki :hugz:

Noob GMu chestitam na solidno odvedenom prvom gejmu u zhivotu, moglo je puno gore bit :love:

Uglavnom, provala sessiona je bila kada je inspektor pozvao murjake James i Dean da obrade Klosha :lol:

Al ono... četiri lika od kojih jedan ima napola ideje što treba radit i napola je sposoban su regrutirani od ubersecret organizacije koja prati i ratuje protiv agenata aliena :yeah:

14. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

ja bi se isto pridružio pohvalama n00b dm-u jer je dobro odradio svoj posao i session je bio zakon :love:

15. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

također se pridružujem pohvalama... ^^ sve je bilo super i provale su bile zakon :belj: sad samo treba smisliti kako će se psihotični doktor, profesor sa škarniclom u kojem su "piva" i "pepsi", trgovac nadzornom opremom i voditeljica radijske emisije snaći sa alienima..:belj:

16. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

dobar gejm. bilo smijeha dovoljno da me održi neludim. inače, radnja je ok. tema isto. razvoj priče je za moj ukus malo previše orkestriran, al to je valjda zato da ne gubimo previše vremena na uvod. ni ja nisam siguran kako će ova grupa disfunkcionalanih likova se uklopiti u sve te događaje, ali već vidim da će uključivati komične situacije. nešto kao humoristični X-files. sve u svemu, za prvi gejm kao DM/GM/we, Sherps, bio si i više nego dobar
    :lol:

17. Disciple

Disciple Novi Član

Bok ekipa....
    Naime u našem zajedničkom pohodu na Kumrovec prošlu subotu, Brain Fart me je zainteresirao za ovaj role-play... Jel bi bilo kako moguće mene ubaciti u sessione?
    Btw, ja sam potpuni newbie što se tiče gurps tako da... ako bi netko bio toliko uslužan i objasnio mi neke osnovne stvari kao što su pravila, ograničenja u kreiranju lika i tako...

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

pretpostavljam, danas ništa od ovog?

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Danas nish.

Što se novih playera tiće, pitanje je kolko ima mjesta.

Ja
    Jarl
    Klosh
    Brain
    LyJade
    Ficho

kolko vidim, po ovome smo puni

20. abominacije

hm, kad je iduchi seshn?

ja glasam za subotu. pa poslije seshna u pivnicu.

:tired:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu