1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

50 Cent 03.12.2007

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Uniq, 3. Prosinac 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Uniq

Uniq Novi Član

50 Cent danas u domu sportova, idem na koncert jedva cekam da vidim i taj show :cocky: :cool: :mad: :cool:

Ide jos tko s foruma mozda ili ? :sad:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja definitivno to izbjegavam u sirokom luku. Btw dobru zabavu :cocky:

Javi kako je bilo i da li je Đej Zlo bila prije pol dolara kako je do sada najavljivano

3. Terranea

Terranea evil turtle

hahaha... :kiss: ne kužim, ja sam mislila da je to neka zaj♥♥ancija s njom, zar je stvarno bila prije njega? :cocky:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

5. Uniq

Uniq Novi Član

Bijah na koncertu i da stvarno je bila J.Zlo s Neredom na stageu, kaj je najbolje od svega jos je ok ispalo :cocky:
    Predgrupe su bile tak-tak solidno sve bio je connect, stoka i nered te neki anonimusi.
    Kaj se tice koncerta 50 centa to je bilo predobro, 10000 ljudi nije stalo od pocetka do kraja, atmosefera predobra, ljudi od 7 do 77 godina, bilo je dosta starijih ljudi recimo od 40 godina sta me iznenadilo. Na koncertu je bilo i staro i mlado, uzivancija oko sat i nesto sitno koliko je njegov koncert trajao, 120 zvucnika okolo, toliko glasno da ne cujes vlastite misli, sve u svemu odlican koncert, nadam se jos kojem u dogledno vrijeme, recimo da dodje Snoop Dogg ili Dr.Dre nebi se bunio. Karta za koncert je dosla 300 kn ali vrijedilo je svaku kunu.

6. Terranea

Terranea evil turtle

Ufff..300...
    a ja se dvoumila oko 160 za Therion...

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa naravno da će doć ljudi od 5-155 godina kada se radi o pop mjuzi. Da je neki underground hiphop u pitanju onda dolaze fanovi, a ne ovako dok se 50% ljudi dolazi slikat i dizat glamur na nešto gdje je mjuza u sjeni milijuna...

8. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Fifti je izjavio da neće doći gledati njega, već jasnicu nam dragu :love:

9. Velena

Velena vintage queen

Najbolji je bio intervju Ante Batinovića, on kao pravi gospodin, se pojavio u odijelu, ponizno slušajući upute grmalja iz osiguranja, kad je konačno uspio postaviti par pitanja, tu se našao neki lik koji je prevodio 50 c - ove riječi kao da Batinović nije kompetentan prevoditi. Doduše, 50 c-ov engleski nije baš najrazumljiviji, moja djeca su rekla da "dundo govori, a ne miče ustima" što je vještina koja se valjda nauči u zatvoru ili getu.

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

zapravo, tak govori tek otkad su ga propucali kroz usta...

11. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

načuh od prijateljice da je koncert bio totalan fijasko, a uvaženi pejsetcenta bahato govno. ni jedna pjesma ne bje lijepo izvedena od početka do kraja; bahaćenje publici jer nije bilo reakcije na njegovo izvođenje snoop dogga; odlazak bez pozdrava, svirka od svega sata i desetak minuta. za 300 kn- jadno. afterparti u aquariusu navodno bje ok, i tamo uz obične smrtnike bijahu i demo predgrupe; dok su u antunoviću s centovom ekipom bili džejzlo i stoka. a centie se zatvorio u sobu s dvajset djeva willin' to do whateva :evil: . bijedno.

12. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Tipično...No nije mi jasno što je tu čudno...Koja god pop ličnost došla u nas, sve napravi ofrlje...Pretpostavljam i ono s djevama (iako ja nisam za ovaj izraz u datome kontekstu :evil: )

13. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

ni ne čudih se, tek iznjeh uniqu drugu stranu priče. što se tiče 'onog s djevama' rekoh 'bijedno' više kao komentar na njegov ponos i hvalisanje nečim takvim, nego na samu činjenicu da on to radi. nemam problema s promišljanjem o moralnosti istog; apsolutno me ne zanima kako se on ili spomenute rekreiraju nakon koncerata.

btw jaktens, hajde se javi kad stigneš u zagreb. :mad:

14. Uniq

Uniq Novi Član

Zar vi ne shvacate da novine i novinari moraju prodat tako nesto da imaju posla, koncert je bio sasvim dobar, nije bio savrsen ali za nase prilike je bio jako dobar, ako su ljudi ocekivali neznam kakav show onda nisu trebali ni doci na koncert, jer u onu dvoranu doma sportova ne stane nista spektakularno. Covjek je doso napravio posao i otiso, to kaj novinari napuhuju sad svako sranje na koje naidju to je samo dio njhovog posla. peace

15. Thor

Thor Aktivan Član

Ma došo lik yo yo yo my niggaz, ja sam velka faca, budem malo šmrknuo prije nastupa, sad ću vas sve popljuvat, vi ćete propast zato kaj ja više nikad neću doć u Hrvatsku, seljačina.
    Ma daj ZAJEBI, aloooo!

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kamo sreće da je što manje takvih idiota ovdje, a to dal šmrće il ne je nebitno a i zna se. Neka si objesi još par križeva na vrat za vrijeme nastupa pederko afaik.

17. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

J. Zlo

uglavnom, mislim da su ga optužbe da konzumira drogu raspizdile jer je sad kao čist i veliki borac protiv takvih stvari. a osim toga, prenapucano izgleda za nekog tko šmrče, trebao bi bit ko amy winehouse ili nova jenna jameson - mršav, slab i sklon ekscesima
    a naše novine žive od skandala, naravno da će napravit priču...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu