1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

5 Dobrih Razloga Za Život

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od LugarSivi, 22. Prosinac 2006..

1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

Ajd mi recite.. :cry:

2. Kathegar

Kathegar =I=

fora tema...

1. Ana :cry:
    2. Brat...jednog sam izgubio drugog ne dam...najveća mi je potpora na svijetu
    3. Roditelji...jbg starci su starci...
    4. Prijatelji...jednostavno ih sve volim
    5. Blind Guardian :cry:

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

1.Coca cola
    2.McDonalds
    3.Big Brother
    4.Rat
    5.Marisol

4. kalthir

kalthir woof woof

1. samwyse :cry:
    2. gotičarke
    3. plišani medeki
    4.usamljene maloljetnice
    5.wh40k, teh pc game.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

1. sin
    2. ženica
    3.nadolazeća bebica :cry:
    4. prijatelji
    5. knjige

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ok, primjetio sam u zadnje vrijeme hrpu glupih tema na ovom foumu, ali moram priznati da je
    ovo definitivno najgluplja do sada....čovječe pa zar tebi trebaju razlozi za život?!!
    Mislim, što vi morate imati uopce neke razloge ( i to pazi ovo - 5 DOBRIH razloga )za život?!!
    Stvarno žalosno.....ostao sam bez kometara.....ovo me definitivno do kraja ponukalo da odustanem od foruma uopće ( ne samo eydisa )...a i razlozi koje neki pišu su isto jako moćni....

7. kalthir

kalthir woof woof

zapravo prikrivaš činjenicu da nemaš razloga za živjeti i nastojiš se ne suočiti s time.

8. Nechrarh

Nechrarh Gost

zapravo prikrivaš činjenicu da nemaš razloga za živjeti i nastojiš se ne suočiti s time.

Pa ne bih baš rekao - čak ni u šali....jer se sa tim stvarima ne zafrkava.
    Kada jednom spoznaš koliko općeniti život kao takav vrijedi nije ti ni do zaj♥♥ancije ni do ovakvih glupih tema...

9. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ajd onda ti koji si "spoznao koliko općeniti život kao takav vrijedi" reci sta si ti to spoznao, da i mi, obicni smrtnici koji cijeli zivot pokusavamo dokuciti taj neki smisao zivota saznamo tu nedokucivu istinu.. u ovoj temi ljudi iznose i komentiraju ono sto im najvise vrijedi u zivotu, ono bez cega nebi imali smisla zivjeti.. a ti probaj naprimjer zamisliti da nemas roditelje, da nemas obitelj, neke ljude kojima se mozes povjeriti, ljude koji te vole i ljude koje ti volis ili da nemas bilo sto, sto mozes voljeti.. i ako se potrudis i zamislis ovakvu situaciju onda ces i ti doci do pitanja: Zasto zivjeti?
    I zato smatram da je ovo jako dobra tema, a to sto se neki ljudi zafrkavaju i pisu neke minorne stvari, to nije moj problem.. svatko naravno ima pravo na svoje misljenje i kao takvo ga treba i postovati..
    a ovo da te: "definitivno do kraja ponukalo da odustanem od foruma uopće" ne zelim uopce komentirat..

isto tako bi i ja mogao reci da mi se gadi tema o analnom sexu (sto nije daleko od istine) i da ak ju ne zbrisete ja vise necu dolazit na forum.. jel.. :cry:

10. abominacije

abominacije (/:=D

-conan, what is best in life?
    -crush your enemies, see them driven before you and hear the lamentation of their women...
    -good conan!
    -*grunt*

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

ajd onda ti koji si "spoznao koliko općeniti život kao takav vrijedi" reci sta si ti to spoznao, da i mi, obicni smrtnici koji cijeli zivot pokusavamo dokuciti taj neki smisao zivota saznamo tu nedokucivu istinu..

Nisam tu jedini, ima nas više koji su doživjeli smrt (jako) bliske osobe....mislim, tema nije za zaj♥♥anciju i ti je olako shvačaš - što je prilično žalosno....to je sve što ćeš dobiti od mene kao komentar....analni sex je pizdarija i ako se hoces zaj♥♥avati sa time, zaj♥♥avaj se...a ako necec, ok, zadrži svoju intimu za sebe i sebi bližnje, ali ono je debilana na kvadrat....misli da je opcenito glupo razmišljati o ikakvim razlozima za život (toga je jednostavno previše - gledaš na to kao jedan predivan "dar") .... a kamo li o tome javno raspravljati na forumu.....neznam sve u svemu jadno...a još jadnije je to da se ja tu natežem oko toga...

12. abominacije

abominacije (/:=D

zashto bi bilo glupo razmishljati o razlozima za zhivot? isti je sluchaj i sa razlozima za smrt... but dont brood too much in the dark kids... you may become emo... :shudders:

13. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

nechrarh, mislim da si krivo nest shvatio.. ono gore gdje sam rekao da ces se zapitat zasto zivjeti ako izgubis sve one koji te vole i koje ti volis, sam naveo kao extremnu situaciju zato da te navedm na razmisljanje o tome.. to na svu srecu nije moj slucaj i ja u svojem prijasnjem postu nigdje ne "otkrivam svoju intimu" tako da ti ta konstatacija ne stoji..
    istina, ja jesam dozivio smrt jedne jako bliske osobe nedavno.. i sigurno da to utjece na moje razmisljanje ovih par dana... al to trenutno nije bitno..
    ja shvacam ovu temu ozbiljnom i nevidim razlog zasto bi o tome bilo "jadno raspravljati na forumu".. ak ti se tema ne svidja niko te ne tjera da ju citas, a kamoli da postas neke komentare..

14. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ja mislim da je ova tema jako ljepa . Dapaće , jako sam se razveselio kad sam ju vidio :cry: ( BTW shadoww :cry: za otvaranje ) Oko umiranja bliskih ljudi - svima nam se to dogodilo , događa se i dogodit će se . To uopće nije razlog zašto mi ne bi uživali u životu - dapaće kroz nas plamen umrlih živi i dalje :cry: A i gnom je rekao dobru stvar : zashto bi bilo glupo razmishljati o razlozima za zhivot? Ovo je težak život, pun bola i patnje , a ovaj topic može dati one dobre stvari u životu , nešto ćemu se možeš veseliti :cry:

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Me likes this topic :cry:
    1. roditelji (specijalno my mom-I'm a mommy's girl :omg: )
    2. sestre
    3. boje (pogotovo u proljeće)
    4. mirisi (ponovno pogotovo u proljeće)
    5. zvukovi (kada je jako vruće i noć je, a ja na moru :omg: )

16. ovaj prekrasan svijet prepun šarenila je sam po sebi i više no dovoljan razlog

17. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

@Necrarch ... očito nisi shvatio poantu ovog topica ... "razlog za život" je figurativni izraz ... naravno da nikome netreba razlog da živi j♥♥emu ... radi se o nekim stvarima koje nam olakšavaju u životu , na koje kad pomisliš postane ti lakše jer imaš nešto za što se boriš i što ti je nekakva zvijezda vodilja za dalje ...
    No nvmnd ...

Mojih 5 "razloga za život " :

1. Moj mali Lujo ... najsvjetlija točka u mom životu :lol: :yeah:
    2. Moja žena ... zahvalan sam joj na svemu i što je uvijek uz mene kad napravim sranje ( a napravim ga svako malo :nice: :lol: )
    3. Moj buraz i moji starci ... uvijek su tu kad mi treba pomoć
    4. Moji prijatelji ... da ih redom ne nabrajam ..zna se tko je "core" ekipa :lol:
    5. Svaki novi dan ... :lol:

18. mtm

mtm U hladu voćke

meni se cini da neki badly trebaju neke vise time consuming hobije,but thats just me

19. FLY

FLY Novi Član

Pa ne bih baš rekao - čak ni u šali....jer se sa tim stvarima ne zafrkava.
    Kada jednom spoznaš koliko općeniti život kao takav vrijedi nije ti ni do zaj♥♥ancije ni do ovakvih glupih tema...

Nazalost moram primjetiti frend da si malo crn u dusi.
    Tema kao tema, pogotovo ova je dobra jer svi oni koji zivimo daleko od svojih obitelji zastanemo na tren kad procitamo prvih par odgovora i sjetimo se najblizih.
    Pohvala za temu, mozda malo krivi naslov.
    Toliko ima dobrih razloga za zivot da se nemogu odluciti koji od njih bih stavio na prvih 5 mjesta.
    Just say Lucky me,
    što sam dobio šansu za ŽIVOT

20. Seeker

Seeker semi-retired

1 zivot
    2 ljepe stvari u zivotu
    3 ljubav
    4 ljudi
    5 ruzne stvari u zivotu

Podijelite ovu stranicu