1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

25 Fps 2009

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od kalthir, 19. Rujan 2007..

1. kalthir

kalthir woof woof

it here agains! :belj:

http://www.25fps.hr/07.php

od utorka, 25.9. do nedjelje 30.9., u SC-u se održava činimise treći 25 FPS, festival eksperimentalnog filma.

jedan od najseksi filmskih festivala u zagrebu, a usto je (ili barem bio je, pa je valjda i sada) besplatan upad.

gogogo!

2. abominacije

abominacije (/:=D

yes please.

3. Psychaki

Psychaki Gost

ahahaha!

na moju posvemašnju žalost ove godine zbog spriječenosti ne dolazim :'(.
    dobrodušan savjet : ponesite čepiće za uši, budući da su najraznoraznije zle frekvencije popularna meta 'eksperimenata'.

4. kalthir

kalthir woof woof

to je sasvim onako laž. bio je samo jedan sa čudnim zvukovima prošle godine. možda dva. i nemojte izać nakon prvog retardiranog filma. to je trik. prvi film je uvijek najgori.

5. Psychaki

Psychaki Gost

jedan previše.

iako mislim da je bilo više. to mi je jedino ostalo u najčišćem sjećanju. i onaj tiskarski stroj.

dobro, i onaj crnac.

6. kalthir

kalthir woof woof

sjećam se samo satelita.
    da je bio retardiran, mislim.

7. abominacije

nisam dovoljno akademski obrazovan da bi si mogao dopustiti da napustim dvoranu usred projekcije u chinu protesta.

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

od eksperimentalnih filmova dobijam iznenadni poriv da napravim lobotomiju liku koji sjedi ispred mene pritom omotan njegovim iznutricama plesem foxtrot.

9. kalthir

kalthir woof woof

glasovanjem za jeftini ripoff prodiđijevog spota sam u svojim očima postao površna kuja. :(

10. kalthir

kalthir woof woof

oho, će tko na 25 fps?
    idem danas na projekciju u 6 i u 8. u 6 je fokus na riječima, a u 8 konkurencija.
    http://www.25fps.hr/08.php

ostatak nekonkurencije se čini malo retardiran. u srijedu buka[16h] (ne.) i neki lik koji uništava film [18h](gimmick.). u četvrtak austrijski film[16h] (zapravo i izgleda oke, možda odem.), ladislav galeta [18h]retrospektiva (?), u petak arhitektonska utopija[16h] (bleh) i nekakvi snovi [18h](opet o kućama). u subotu hrvati[16h], i književna eksperimentala[18h](DA. čak se i zove o silovanju oka.)

konkurencija od utorka do subote u 8, u nedjelju best of u 6.

program u 23: utorak srijeda bla bla, četvrtak 'film je' što izgleda kul, petak jaques tati (mon oncle, NAIME. mislim, ne taj film, ali taj redatelj.) i u subotu eraserhead.

na ovo ja idem, a trebali biste i vi:
    23.9. 18h/20h
    24.9. 20h
    25.9. 18h/20h/23h
    26.9. 20h/23h
    27.9. 18h/20h/23h

11. abominacije

oho.

usput, koliko naplaćuju komad projekcije?

12. kalthir

kalthir woof woof

AKO se dobro sjećam, sve je besplatno. osim ovih multimedia projekata(u &td-u). i moguće je da naplaćuju ovo u 23.

info@25fps.hr , ako ti se da pitat.

13. abominacije

naravno da mi se ne da.

[/klosharr]

vidimo se.

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

hmmh mogao bi mozda krajem tjedna kada svrsim... ispite

15. kalthir

kalthir woof woof

haha isuse kako je loše bilo.

naravno, idem i sutra.

16. Psychaki

Psychaki Gost

možda svratim jednog od dana.

17. abominacije

da, bilo je loše.

18. kalthir

kalthir woof woof

ponovno je to vrijeme godišta.

http://25fps.hr/2009/

program počinje danas sa nekim filmom u 8, ostatak tjedna je konkurencija u blokovima 6-8 i 8-10. za one koji ne znaju, konkurencija je obično blok nešto kraćih uradaka, raspoređenih nekako tematski. konkurencija je besplatna, kao i film danas u 8. u 22 su neki ekstra koncerti i pizdarije koje se naplaćuju. u nedjelju u 6 je izbor najboljih filmova.

19. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

mda, bash gledah kako cu ic na to, al cini se da cu doc tek u nedjelju :\\\ valjda ce best of biti oke.
    tja.

20. kalthir

kalthir woof woof

Guided by quotes from, among others, Plato and Sappho and a soundtrack, fragments of a great number of (mostly) silent films are shown. These fragments range from the 1890's to the 1940's. There are fragments of soldiers posing with bombs, people swimming, nature, girls with guns, people having sex, two colleagues discussing marriage and much more.

ovo će bit najgora stvar ikad.

Podijelite ovu stranicu