1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

100-point Fantasy Campaign: Liffe

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Exxar, 5. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Daklem, upenzicenjem ISWATA pocinje nova fantasy kampanja smjestena na Liffe. Igrati ce se naizmjenicno svakoga utorka u udruzi sa Trotterima, kao i do sada. Igramo po dosadasnjem custom sistemu.

Vise informacija o Liffeu mozete naci ovdje na RSZ forumu. Ima da sve to iscitate. Nazalost, mapa je trenutno nedostupna zbog seljenja servera.

Igrati cete likove od 100 pointa, znaci newbie adventurere. Igra se u Imperiju, i to imajte na umu pri izradi likova. Zasada imamo maga i thiefa, Sherpa i Ficho respectively. Treba bar jedan fighter, a ostalo po izboru (fighting capability pozeljan, no more mages). Atribute cete rolati, sto vas kosta 50 poena, i s obzirom da na to mozete nadodati jos 10, reporucam da na skillove potrosite 40 a na advantage 50, jer na disadvantage dobijete -45 i -5 od quirkova. E da, svi ste humani. Ne nuzno Toriani (imperijalci, jel), ali zivite u Imperiju.

Igra se ovog utorka, pa ko napravi lika super, ko ne tough luck. Ne mora lik do kraja gotov bit, zapravo mozemo ga na sesisonu finishirat, no nikako ga necemo radit iz nicega. Naravno, kontaktirajte me oko ideje za lika, jer setting je po mnogocemu specifican. Ropstvo je u Imperiju legalno i normalna stvar, na primjer.

Human templati (da, morate imati jedan od ovih):

Human, Torian [2]
    Advantages: Reputation 1 (Imperial; Non-Imperial humans; Always) [3]
    Quirks: Considers non-Imperials uncivilized [-1]

Human, Armani [2]
    Advantages: Merchant Talent 1 [2]

Human, Calavari [2]
    Advantages: Stretwise Talent 1 [2]

Human, Noran [2]
    Advantages: Alcohol Tolerance [1]; Crafts Talent 1 (Armoury, Leatherworking, Masonry, Smith) [5]
    Disadvantages: Reputation -1 (Barbarian; Non-Noran humans; Always) [-3]
    Quirks: Suspicious of arcane magic [-1]

Sherpa i Ficho, kao Apprentice of the Mages Guild i Ordo Veritas Initiate moraju uzeti jedan level Statusa [5]. I preporucam, zapravo demandam, da oboje uzmu Patrona [5].

EDIT: Ne morate uzimat status, jer cemo srediti da josh niste punopravni clanovi gilde/ordera. Postati cete nakon prve avanture.

E da, Imperijalci moraju imati kvazi-latinska imena, Armani kvazi-njemacko/germanska, Calavari kvazi-engleska, a Norni vikinska. Kada kazem kvazi-nesto, znaci da mora barem malcice zvucati na to, ne mora cijelo biti takvo. Recimo Etrius DuRayne je savrseno prihvatljivo ime za Imperiala, pri cemu je Etrius taj kvazi-latinski element.

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dakle za sve vas koji zelite igrati, morate igrati pocetnicke charactere. Nema stvari tipa assassin ali stajaznam sta. Mozete imati zelje u sto zelite da vam se lik razvije, no pocinjete kao apprentice wizardi, acolyte priestovi, common thugovi i lopuže, squirei itd itd.

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Dakle za sve vas koji zelite igrati, morate igrati pocetnicke charactere. Nema stvari tipa assassin ali stajaznam sta. Mozete imati zelje u sto zelite da vam se lik razvije, no pocinjete kao apprentice wizardi, acolyte priestovi, common thugovi i lopuže, squirei itd itd.

Ajde stavi siti post na RSZ - imaš neka tri nuba koja bi htjela igrati a nemaju s kime

4. Seeker

Seeker semi-retired

ovaj exov modificirani gurps bas nije preporucljiv za nubove, ali ako zele riskirati mentalno zdravlje :)

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

fico igra humana...njanjanjanja... :lol: :lol: :lol:

a igra ga i kod mene... :cocky: :lol: :lol:

:lol:

6. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

de-munchkinizacija? :cocky:

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ajde stavi siti post na RSZ - imaš neka tri nuba koja bi htjela igrati a nemaju s kime
    Yes, nije game za njubove, sorry. Ne igramo D&D ako si na to mislio.

Actually bi ih i primio da su dva. Khm, babakhmrogkhm.

Vidim da ih je Ficho vec pozvao, sto je oke. Pa ak mu se jave dobro, ak ne hebiga.

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Yes, nije game za njubove, sorry. Ne igramo D&D ako si na to mislio.
    Actually bi ih i primio da su dva. Khm, babakhmrogkhm.

Vidim da ih je Ficho vec pozvao, sto je oke. Pa ak mu se jave dobro, ak ne hebiga.
    Zapravo ih i mozes primiti jer doticni n00b nemoze igrati tim terminom isto kao ni osoba koja je jucer izrazila zelju da bi igrala to :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A ko je to jucer izjavio?

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Imajte na umu da za starting pare imate 4 golda. Mac kosta 5. Jednako kao i full suit leather armora. To znaci da vjerojatno necete imat mac na pocetku, ili cete imazi cheap mac, i da cete od oklopa imati breastplate, zastitu za gornji dio ruku, gornji dio nogu i kacigu, u najboljem slucaju. Naravno, uvjek mozete uzeti Comfortable [5] za duplo starting para...

11. Seeker

Seeker semi-retired

de-munchkinizacija? :love:
    samo privremneo, da vidim kako je ;)

zato sam im i poslao br moba na pm da nebi bilo babakhmrogkhm. uglavnom, jos se nisu javili, ali imaju cjeli dan danas pa cemo vidjeti

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Sumnjam da ce im odgovarat termin...

13. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

samo privremneo, da vidim kako je ;)
    zato sam im i poslao br moba na pm da nebi bilo babakhmrogkhm. uglavnom, jos se nisu javili, ali imaju cjeli dan danas pa cemo vidjeti

babarog je dosao na eydis. nick: Ševa :love:

zasto nitko jos dosada nije izumio retroaktivnu kontracepciju... :love: :love:

14. Seeker

Seeker semi-retired

dobar sesion, hvala magu sto me osljepio :)

15. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Dakle, onda ja isto igram.. Sorc, ito još uz to noobie što se tiće GURPS sistema... Odma da ti kažem, igrat ću Toriana, ime ću smisliti naknadno, ali već imam neku ideju za background.. Kad ćemo dovršiti lika i kada se igra?

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Igra se idući utorak, a lika ću ti ja dovršiti, naravno uz tvoj input, preko PMa. Pošalji mi onda background kada ka osmisliš.

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Igra se sutra u 16 sati u udruzi. Koliko znam o vašim obavezama, kašnjenje više od pola sata nije opravdano. Na sessionu necemo imati vremena za ikakvu arbitražu likova ili offtopicarenje.

18. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

meni se specijalno ovaj tjedan promijenio raspored ,jer u cetvrtak necu imat 5 sati matematike, tako da je jako mala sansa da stignem do 4 , eventualno 5.

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Tough luck.

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

evo, evo. probudio sam se danas ranije da bi ranije došao na posao i da bi ranije mogao zgibati sa istog da bi mogao normalno stići na gejm. ponesite cole, čika Klosh fura burek s mesom za sve
    :lol:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu